Super Photoshop

Kadirov Photoshop darslari

Beginner 5(92 Baholar) 229 A'zo bo`lgan talabalar
O`qituvchi Sardor Qodirov So`nggi yangilangan vaqti Thu, 09-Jul-2020 Uzbek
Nima o`rganishim mumkin?
  • Photoshop asoslarini bilib olasiz
  • SMM dizayn tayyorlay olasiz
  • Grafik dizayn bilan ishlay olasiz
  • va barcha dizayn ishlarini qila olasiz

Ushbu kurs o`quv rejasi
71 Darslar 12:13:22 Soat
Kirish. Photoshop asoslari
24 Darslar 02:06:15 Soat
  • Umumiy qoidalar
  • Photoshop 2020 dasturini o'rnatish 00:02:15
  • Yangi Oyna Ochish. Rang Modellari 00:05:41
  • Interfeysni sozlash 00:04:08
  • Uskunalar paneli 1-qism 00:12:00
  • Uskunalar paneli 2-qism 00:05:55
  • Uskunalar paneli 3-qism 00:10:20
  • Uskunalar paneli 4-qism 00:02:34
  • Tezkor tugmalar 00:02:59
  • Shriftlarni o'rnatish 00:04:30
  • Sloylar. Vektor va rastr farqi 00:04:46
  • Sloylarni o'lchamlarini o'zgartirish 00:03:56
  • Sloylarga stil berish. Blending Options 00:05:10
  • Object selection tool 00:01:33
  • Pen Tool bilan belgilash 00:04:51
  • Murakkab belgilash 00:04:22
  • Murakkab belgilash - 2 00:08:22
  • Smart Object 00:04:47
  • Maska 00:05:46
  • Yordamchi layerlar (Adjustment Layers) 00:09:47
  • Filtrlar 00:05:57
  • Qo'shimcha filtrlar o'rnatish 00:05:05
  • Bepul sifatli rasm saytlari 00:08:27
  • Bepul ikonka saytlari 00:03:04
  • O'lchamlar va nisbat haqida tushuncha 00:03:44
  • 1-vizitka dizayn 1-qism 00:07:25
  • 1-vizitka dizayn 2-qism 00:13:38
  • 1-vizitka dizayn QR code hosil qilish 00:03:56
  • 1-vizitka dizayn Printga tayyorlash 00:08:01
  • 1-vizitka dizayn vazifa 00:01:14
  • 2-vizitka dizayn 1-qism 00:17:41
  • 2-vizitka dizayn 2-qism 00:12:06
  • 2-vizitka dizayn vazifa 00:01:52
  • 1-flayer dizayn 1-qism 00:13:37
  • 1-flayer dizayn 2-qism 00:12:47
  • 2-flayer dizayn bir tomonlama 00:17:13
  • CV (rezyume) tayyorlash 00:20:29
  • Ilhomlanish uchun manbaalar 00:14:06
  • Double Exposure - 1 00:11:11
  • Double Exposure - 2 00:11:33
  • Duotone Effect - 1 00:05:38
  • Duotone Effect - 2 00:04:00
  • Glitch effect 00:04:19
  • Brush effect 00:07:09
  • Neumorfizm 00:11:05
  • Soyalar haqida tushuncha 00:16:49
  • 1-kollaj 00:21:01
  • 2-kollaj 00:28:56
  • 3-kollaj 00:26:57
  • 1-sport wallpaper 00:17:11
  • 2-sport wallpaper 00:24:42
  • Urban Style Poster 00:10:10
  • Pink Cosmos 00:26:22
  • Double Exposure 00:07:04
  • Fantasy Flower Girl 00:48:22
  • Bo'lim uchun vazifa misollar
  • Instagram uchun post dizaynlar 00:24:38
  • Instagram Storislar uchun dizaynlar 00:20:17
  • Telegram uchun Fast Food post dizayn 00:10:23
  • Youtube uchun shapka dizayn 00:11:36
  • 5-bo'lim uchun vazifa va misollar
  • Dokument uchun 3-4 rasm ishlash 00:10:53
  • Yuzni filtrlar yordamida tekislash 00:06:51
  • Yuzni filtrlar yordamida tekislash (Retush -2) 00:01:49
  • Portretga Cinematic Effect berish 00:03:54
  • Plastika 00:03:31
  • Mockuplarni ishlatish 00:08:50
  • Mockup yasash - 1 00:16:50
  • Mockup yasash - 2 00:09:44
  • Behance sayti 00:16:34
  • Envato sayti va unda pul ishlash 00:30:59
Talablar
  • Ishtiyoq
  • Kompyuter
  • Internet
+ Batafsil
Ta'rif

Ushbu kurs davomida siz dasturni o‘rnatishdan tortib, so‘ngi trenddagi dizaynlarni tayyorlashni o‘rganib olasiz. Barcha videolarni ko‘rib, o‘rganib olganingizdan so‘ng bemalol pulli buyurtmalarni qabul qilishingiz mumkin

+ Batafsil
Boshqa aloqador kurslar
O`qituvchi haqida
  • 92 Sharhlar
  • 229 Talabalar
  • 1 Kurslar
+ Batafsil

Men grafik va veb dizayner, o‘qituvchiman. TATU Farg‘ona filiali 2014 yil magistratura bitiruvchisi, 2014-2018 yillar davomida universitetda Kompyuter grafikasi va Kreativ loyihalash fanlaridan talabalarga ta’lim berganman. Telegramdagi @KadirovGroup kanali va @KadirovGroupChat guruhi asoschisiman. Dizayenrlar uchun bepul videodarsliklar va maslahatlarimni berib boraman

Talabalar fikrlari
5
O`rtacha reyting
  • 3%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 96%
Sharhlar
  • Fri, 22-May-2020
    Sanjarbek Sobirov
  • Fri, 22-May-2020
    Baxtiyor Mirjalilov
  • Fri, 22-May-2020
    Muhammadmuslim Isakov
  • Sat, 23-May-2020
    Ahror Qodirov
  • Sat, 30-May-2020
    Muhammadaminxon Sa'dullayev
  • Mon, 01-Jun-2020
    Davron Akmalxonov
  • Mon, 01-Jun-2020
    Xusniddin Abdurahmonov
  • Tue, 02-Jun-2020
    Mirzohid Turdaliyev
  • Fri, 05-Jun-2020
    Mirzokhid Khojaev
    5
  • Tue, 09-Jun-2020
    Akbar Abdiraximov
  • Wed, 10-Jun-2020
    Nodirbek Yo'lyaxshiyev
  • Wed, 17-Jun-2020
    Jaxongirmirzo Abdusattorov
  • Wed, 17-Jun-2020
    Hasanboy Tuychiyev
  • Thu, 18-Jun-2020
    Islomjon Karimov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Dildora Sotvoldiyeva
  • Thu, 18-Jun-2020
    Ravshan Raxmonov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Abbos Shermatov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Umar Aliy Nuriddinov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Olimxon Karimov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Behzod Xudoyberdiyev
  • Thu, 18-Jun-2020
    Анвар Олимов
  • Thu, 18-Jun-2020
  • Thu, 18-Jun-2020
    Otabek Abdullayev
  • Thu, 18-Jun-2020
    Ilhom Karimov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Muhammadyor Abdulatifov
  • Thu, 18-Jun-2020
    Bekzod Mirzaev
  • Fri, 19-Jun-2020
    Shoakbar Shorakhimov
  • Fri, 19-Jun-2020
    Sarvarbek Erkinjonov
  • Sat, 20-Jun-2020
    Ismoiljon Usmonov
  • Sun, 21-Jun-2020
    Anvarjon Ibrohimov
  • Mon, 22-Jun-2020
    Muxlisa Orifjonova
  • Mon, 22-Jun-2020
    Elyor To'laganov
  • Wed, 24-Jun-2020
    Hayotbek Rahimjanov
  • Wed, 24-Jun-2020
    Jamshidbek Nishonov
  • Fri, 26-Jun-2020
    Doniyor Boymurodov
  • Fri, 26-Jun-2020
    Abror Najimov
  • Fri, 26-Jun-2020
    Mujohid Soliyev
  • Fri, 26-Jun-2020
    ULUG'BEK MADAMINOV
  • Sat, 27-Jun-2020
    Madumarbek Turg'unaliyev
  • Mon, 29-Jun-2020
    Shamsiddin Shoirov
  • Mon, 29-Jun-2020
    Diyorbek Rasulov
  • Tue, 30-Jun-2020
    Akmaljon Avizov
  • Tue, 30-Jun-2020
    Abdulxabir Axmadjonov
  • Tue, 30-Jun-2020
    Halimjon Djumayev
  • Tue, 30-Jun-2020
    Komila Xolboyeva
  • Thu, 02-Jul-2020
    Mahdiya Jumabaeva
  • Thu, 02-Jul-2020
    Dilnoza Bozorova
  • Fri, 03-Jul-2020
    Жамолиддин Садриддинов
  • Sat, 04-Jul-2020
    Sevara Baratova
  • Sat, 04-Jul-2020
    Azizxo'ja Alixo'jayev
  • Sun, 05-Jul-2020
    Sardorbek Ravshanov
  • Tue, 07-Jul-2020
    Davron Qurbonov
  • Tue, 07-Jul-2020
    Ruslanbek Kutlumuratov
  • Wed, 08-Jul-2020
    Alpamis Janabergenov
  • Fri, 10-Jul-2020
    Bahodir Abdukarimov
  • Fri, 10-Jul-2020
    Ja'farxon Isaxonov
  • Fri, 10-Jul-2020
    Murod Shodiyev
  • Sat, 11-Jul-2020
    Doniyor Yo'ldoshev
  • Sat, 11-Jul-2020
    Ulug'bek Abdurazoqov
  • Sun, 12-Jul-2020
    Bexruz Otamurodov
  • Sun, 12-Jul-2020
    Miralisher Xanjarov
  • Sun, 12-Jul-2020
    Umidjon Rahmonov
  • Sun, 12-Jul-2020
  • Sun, 12-Jul-2020
    Shohijahon Dadaboyev
  • Sun, 12-Jul-2020
    Umarxo’ja Rustamxo’jayev
  • Sun, 12-Jul-2020
    Жасур Анваров
  • Mon, 13-Jul-2020
    Mohinur Zokirova
  • Mon, 13-Jul-2020
    O'lmasbek Ostonov
  • Mon, 13-Jul-2020
    Sodirjon Sobitjonov
  • Mon, 13-Jul-2020
    Anvar Kataganov
  • Tue, 14-Jul-2020
    Alisher Qahharov
  • Tue, 14-Jul-2020
    Jaloliddin Kamoliddinov
  • Tue, 14-Jul-2020
    Abduqaxxor Abdumutalibov
  • Wed, 15-Jul-2020
    Shaxobiddin Normamatov
  • Wed, 15-Jul-2020
    Рифат Абдуллаев
  • Wed, 15-Jul-2020
    Azimjon Abdullayev
  • Fri, 17-Jul-2020
    Feruz Xaydarov
  • Fri, 17-Jul-2020
    Bobur Hayitboyev
  • Fri, 17-Jul-2020
    Abdu Rahim Ergashev
  • Sat, 18-Jul-2020
    Uktam Hudoyarov
  • Sun, 19-Jul-2020
    Asadulloxon Ubaydullayev
  • Sun, 19-Jul-2020
    Fazliddin Toshpulatov
  • Mon, 20-Jul-2020
    Javohir Akromjonov
  • Mon, 20-Jul-2020
    Shahzod G'ulomov
  • Tue, 21-Jul-2020
    Olmos Davronov
  • Fri, 24-Jul-2020
    Utkirbek Makhmatillaev
  • Fri, 24-Jul-2020
    Aziz Ortukov
  • Fri, 24-Jul-2020
    Arabbek Tulanboyev
  • Sun, 26-Jul-2020
    Xojiakbar Abdusattarov
  • Tue, 28-Jul-2020
    Saidxon Komilov
    Ajoyib,benuxson tushuntirilgan ekan
  • Fri, 07-Aug-2020
    Ramzbek Nurqulov
    Yaxshi
  • Sat, 08-Aug-2020
    Shoxrux Erkinov
199000 so'm 400000 so'm
Sotib olish
O`z ichiga oladi:
  • 12:13:22 Soat Talab qilingan videolar
  • 71 Darslar
  • Doimiy foydalanish
  • Mobil va TV orqali ko`rish